Технології

Для забезпечення виконання покладених на нього функцій центр використовує сучасні інформаційні та педагогічні технології. Зокрема, для забезпечення навчального процесу використовується віртуальне навчальне середовище на базі системи керування навчанням AТutor з інтегрованою у нього системою підтримки аудіовідеоконференцій BigBlueButton.

Програмне забезпечення поширюється по ліцензії GNU GPL, що дозволяє вільне використання та модифікацію під потреби замовника.
Система працює через веб-інтерфейс і не потребує встановлення додаткового клієнтського програмного забезпечення. Вимоги до серверного апаратного забезпечення помірні. Вимоги до серверного програмного забезпечення: веб-сервер, PHP, MySQL.

Робота системи й формати зберігання даних базуються на відповідності вимогам міжнародних стандартів доступності: W3C WCAG 1.0; W3C WCAG 2.0; W3C ATAG 2.0; US Section 508; IMS AccessForAll 2.0; ISO/IEC 24751 та стандартів сумісності: OpenSocial 1.0; OAuth Authentication Protocol; IMS Content Packaging 1.1.2+; SCORM Content Packaging; SCORM 1.2 LMS RTE3; IMS Question Test Interoperability (QTI) 1.2/2.1; IMS BasicLTI 1.0 (reg. IMSA1B1as2012W1); IMS Common Cartridge 1.0 (reg. IMSA1B1as2012W1, IMSA2B1as2013W1); W3C XHTML 1.0. Це робить систему сумісною за форматом зберігання контенту з іншими аналогічними системами електронного навчання, що значно спрощує міграцію контенту між ними та їхніми версіями.

Середовище електронного навчання містить розвинуті засоби для: роботи з текстовим матеріалом різних форматів зберігання, використання програмних симуляторів, спільної роботи над проектами, тестування й самооцінювання знань, спілкування через відеоконференції, форуми, чати тощо.

Систему було суттєво доопрацьовано, адаптовано до існуючих навчальних задач, розширено додатковими модулями та покращено масштабованість.
Доопрацьована версія успішно застосовується для підтримки електронного навчання студентів ТНТУ. І з 2009 навчального року ця система є базовою для забезпечення освітнього процесу студентів за дистанційною формою навчання.