2019.09.11

Кожен студент та працівник університету може отримати аккаунт Microsoft Office 365 під студентською або викладацькою ліцензією. Зробити це можна на сторінці “Мої курси” -> “Microsoft Office 365″, або на домашній сторінці будь-якого курсу.

Аккаунтом можна користуватись незалежно від системи електронного (дистанційного) навчання.
Створені в Office 365 роботи, або будь-які документи, збережені в хмарному просторі Office 365 (OneDrive), можна здавати в скриньку завдань (для студентів), а також, текстові документи імпортувати в матеріал курсу (для інструкторів).

Notice: Undefined variable: aria_req in /var/www/clients/client57/web81/web/wp-content/themes/themee/comments.php on line 29

Notice: Undefined variable: aria_req in /var/www/clients/client57/web81/web/wp-content/themes/themee/comments.php on line 30