2014.05.15

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі “Практичні аспекти використання елементів дистанційного навчання в рамках впровадження кредитно-модульної системи”, який відбудеться 30 травня 2014 року в приміщені читального залу науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя.

Програма:

• Відкриття семінару – Митник М.М. – перший проректор ТНТУ ім.І.Пулюя.
  • Мультимедійний курс “Українська мова для абітурієнтів” – Назаривич Л.Т.-доцент кафедри української мови та іноземних мов ТНТУ ім.І.Пулюя.
  • Мультимедійний курс “Математика для підготовчого відділення” – Козбур Г.В.-старший викладач кафедри математичних методів в інженерії ТНТУ ім. І.Пулюя.
  • Мультимедійний курс “Фізика: дистанційний підготовчий курс” – Скоренький Ю.Л.-завідувач кафедри фізики ТНТУ ім. І.Пулюя.
  • Обговорення доповідей, обмін досвідом.

Notice: Undefined variable: aria_req in /var/www/clients/client57/web81/web/wp-content/themes/themee/comments.php on line 29

Notice: Undefined variable: aria_req in /var/www/clients/client57/web81/web/wp-content/themes/themee/comments.php on line 30